Ja, piekļūstot šai vietnei, rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +49 30 300 137 300 vai vērsieties pie uzņēmuma FlixBus, izmantojot Google Assistant aplikāciju.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Jūsu bezmaksas izklaide autobusā*

Izmantojot savu personīgo ierīci FlixBus brauciena laikā, izveidojiet savienojumu ar mūsu bezmaksas FLIXtainment izklaides portālu.

Visos mūsu autobusos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi.

1.

Savienojieties arFlixBus Wi-Fi.

2.

Open media.flixbus.com and start exploring!

Diemžēl pagaidām ne visi no mūsu autobusiem ir aprīkoti ar FLIXtainment izklaides portālu . Ja nevarat piekļūt mūsu multividei vai tās saturam, tad iespējams, ka FLIXtainment  nav pieejams šajā braucienā. Jūs tāpat varat piekļūt internetam, izmantojot FlixBus Wi-Fi.


Problēmas, veidojot savienojumu ar izklaides centru?

  • Jūs izveidojāt savienojumu ar FlixBus Wi-Fi, bet nekas nenotika vai arī atstājāt portālu un nezināt, kā tikt uz to atpakaļ:
    Parasti jūs tiksiet automātiski novirzīts uz pieteikšanās ekrānu pēc savienojuma ar FlixBus Wi-Fi. Ja tas nenotiek automātiski vai arī jūs atstājāt portālu, jūs tam varat piekļūt jebkurā laikā, apmeklējot vietni media.flixbus.com.
     
  • Jūs apmeklējāt media.flixbus.com, bet jūs visu laiku pārvirza šeit:
    Pārliecinieties, ka jūsu ierīcei ir savienojums ar FlixBus Wi-Fi, jo konkrētas ierīces dažkārt pārslēdzas atpakaļ uz mobilo tīklu.

    Diemžēl pagaidām ne visi no mūsu autobusiem ir aprīkoti ar FLIXtainment izklaides portālu System . Ja nevarat piekļūt mūsu multividei vai tās saturam, tad iespējams, ka izkaides portāls nav pieejams šajā braucienā. Jūs tāpat varat piekļūt internetam, izmantojot FlixBus Wi-Fi.


Pasaule pilna izklaides jūs jau gaida!

Skatīties - Izbaudiet savu braucienu ar mūsu plašās datu bāzes filmu un TV pārraižu klāstu.

Klausīties - Vienkārši vēlaties baudīt ainavu savā sēdvietā? Izvēlieties un klausieties kādu no mūsu audiogrāmatām, kuras piedāvā Spoken Ink.

Lasīt- Iegremdējieties fantāziju pasaulē vai iedvesmojošos dzīvesstāstos ar mūsu fantastikas un citu e-grāmatu klāstu, ko piedāvā Kobo.

Spēlēt - Laiks paskries ātri ar mūsu plašo fantāziju, stratēģijas un atjautības spēļu izvēli.

Your free Entertainment on Board
 

Ceļojuma informācija

Izklaide ir tikai viena daļa no FlixBus pieredzes. FLIXtainment portālā jūs arī atradīsiet svarīgu informāciju par jūsu FlixTrip. Sadaļā Mans ceļojums section jūs jebkurā brīdi varat apskatīt autobusa pašreizējo atrašanās vietu. Drīz jūs varēsiet redzēt arī precīzu maršrutu un paredzamo pienākšanas laiku – tāpēc sekojiet līdzi nākamajam FLIXtainment atjauninājumam!

Lai jums lielisks brauciens un izbaudiet FLIXtainment

*Atkarīgs no pieejamības