Pakalpojumi mūsu autobusos

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu visos mūsu autobusos

Mūsu pakalpojumi autobusos ar FlixBus

Ceļojumos ar FlixBus garantējam lielisku servisu. Mūsu autobusos ir bezmaksas bezvadu internets, papildu vieta kājām, vairākas kontaktligzdas un daudz vietas jūsu bagāžai.

Bezvadu internets

Mūsu autobusos no garlaicības vienmēr pasargās bezmaksas bezvadu internets: varat pavadīt ceļojumu, pārlūkojot internetu, tērzējot ar draugiem un pārbaudot savus e-pastus — un tas viss ar 4G ātrumu!

Vieta kājām

FlixBus garantē arī sēdvietu ar papildu vietu kājām. Modernie autobusi ir aprīkoti ar ērtiem sēdekļiem, kuros ir daudz vietas. Visiem sēdekļiem ir regulējamas atzveltnes, un tie ir ērti pat garākos braucienos.

Kontaktligzdas

Vai vēlaties pārlūkot internetu, tērzēt vai strādāt klēpjdatorā, taču akumulators ir izlādējies? Nekādu problēmu! Vienkārši sameklējiet kontaktligzdas simbolu vai pajautājiet kādam no draudzīgajiem autovadītājiem, kur meklēt kādu no daudzajām kontaktligzdām FlixBus autobusos.

Tualetes

Vai līdz pieturai vēl jāpaciešas? Uztraukumam nav pamata! Visos FlixBus autobusos ir tualete.

Bagāža

FlixBus autobusos pieejams pietiekami daudz vietas jūsu bagāžai. Glabājiet rokas bagāžu nodalījumos virs sēdvietām, un draudzīgie autovadītāji palīdzēs jums iekraut bagāžu kravas nodalījumā. Sīkāku informāciju par to varat atrast sadaļā bagāžas politika.

Palīdzība

Atbildes uz daudziem jautājumiem ir atrodamas Palīdzības sadaļā.