Ja, piekļūstot šai vietnei, rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +49 30 300 137 300 vai vērsieties pie uzņēmuma FlixBus, izmantojot Google Assistant aplikāciju.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Pakalpojumi mūsu autobusos

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu visos mūsu autobusos

Mūsu pakalpojumi autobusos ar FlixBus

Ceļojumos ar FlixBus garantējam lielisku servisu. Mūsu autobusos ir bezmaksas bezvadu internets, papildu vieta kājām, lētas uzkodas un dzērieni, vairākas kontaktligzdas un daudz vietas jūsu bagāžai.

Visos mūsu autobusos ir pieejams bezmaksas Wi-Fi.

Bezvadu internets

Mūsu autobusos no garlaicības vienmēr pasargās bezmaksas bezvadu internets: varat pavadīt ceļojumu, pārlūkojot internetu, tērzējot ar draugiem un pārbaudot savus e-pastus — un tas viss ar 4G ātrumu!

Atpūtieties sēdvietās ar papildu vietu kājām un regulējamām atzveltnēm

Vieta kājām

FlixBus garantē arī sēdvietu ar papildu vietu kājām. Modernie autobusi ir aprīkoti ar ērtiem sēdekļiem, kuros ir daudz vietas. Visiem sēdekļiem ir regulējamas atzveltnes, un tie ir ērti pat garākos braucienos.

Atspirdzinājumi ir pieejami visos mūsu autobusos

Uzkodas un dzērieni

FlixBus autobusos par jums vienmēr labi parūpēsies: dažos autobusos iespējams iegādāties uzkodas uz dzērienus par zemām cenām.

Mūsu autobusos pieejamas kontaktligzdas

Kontaktligzdas

Vai vēlaties pārlūkot internetu, tērzēt vai strādāt klēpjdatorā, taču akumulators ir izlādējies? Nekādu problēmu! Vienkārši sameklējiet kontaktligzdas simbolu vai pajautājiet kādam no draudzīgajiem autovadītājiem, kur meklēt kādu no daudzajām kontaktligzdām FlixBus autobusos.

Visos mūsu autobusos ir tualetes

Tualetes

Vai līdz pieturai vēl jāpaciešas? Uztraukumam nav pamata! Visos FlixBus autobusos ir tualete.

Izlasiet FlixBus' bagāžas politiku

Bagāža

FlixBus autobusos pieejams pietiekami daudz vietas jūsu bagāžai. Glabājiet rokas bagāžu nodalījumos virs sēdvietām, un draudzīgie autovadītāji palīdzēs jums iekraut bagāžu kravas nodalījumā. Sīkāku informāciju par to varat atrast sadaļā bagāžas politika.

Atrodiet atbildes uz visiem jautājumiem mūsu BUJ lapā

Palīdzība

Atbildes uz daudziem jautājumiem ir atrodamas Palīdzības sadaļā.