Ja, piekļūstot šai vietnei, rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +371 6766 0136 vai vērsieties pie uzņēmuma FlixBus, izmantojot Google Assistant aplikāciju.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Privātuma politika

FlixMobility GmbH interneta portālu un tajā integrēto rezervācijas portālu (turpmāk kopā saukts par “vietni”) pārvalda FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Minhene (turpmāk tekstā “FlixMobility” vai “mēs”). Mēs piešķiram lielu nozīmi jūsu personas datu aizsardzībai. Šī iemesla dēļ datu aizsardzībai FlixMobility GmbH ir augsta prioritāte, un mēs, vācot, apstrādājot un izmantojot datus, stingri ievērojam Eiropas datu aizsardzības politikas un Federālā datu aizsardzības likuma tiesību normas.

1.   Personas datu vākšana, apstrāde un izmantošana

Jūsu personas datu apstrāde balstās uz šādu juridisko pamatu:

1.1. Līgumattiecības saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu

Mēs apstrādājam personas datus, kas mums labprātīgi paziņoti (vārds un uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs) saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu biļešu pasūtījumu apstrādei, pārvadāšanai, klienta konta atvēršanai vai pirmslīguma pasākumu kontekstā.

Lai to izdarītu, mums ir nepieciešams jūsu vārds, uzvārds un mobilā tālruņa numurs. Maksājuma apstrādei papildus var būt nepieciešami šādi dati: lai apmaksātu rezervētu ceļojumu ar kredītkarti, FlixMobility ir nepieciešams pilns vārds, e-pasta adrese un kredītkartes dati.

1.2. Tiesiskās intereses saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu

Nepieciešamie dati tiek pārsūtīti FlixMobility GmbH, lai veiktu administratīvās darbības (IT pakalpojumi, klientu apkalpošana, grāmatvedība utt.) un efektīvi noformētu mūsu uzņēmuma iekšējo pārvaldi. Šajā sakarā mēs apstrādājam nepieciešamos datus saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu un, attiecīgi, arī b) apakšpunktu šādiem mērķiem:

  • dati, kas tiek glabāti līguma apstrādei un autobusu braucienu veikšanai, kursa laikā tiek pārsūtīti iesaistītajiem autobusu uzņēmumiem un citām trešajām personām (piemēram, IT, transporta, klientu apkalpošanas, e-pasta un biļetenu sūtīšanas un maksājumu apstrādes pakalpojumu sniedzēji) reģistrācijas laikā un biļešu pārdošanas apstrādei. Pamatotos gadījumos (piemēram, autobusu bojājumi) mēs paturam tiesības pārsūtīt klienta datus attiecīgajiem autobusu transporta partneriem. Šādā veidā pārsūtītos datus mūsu pakalpojumu sniedzēji var izmantot tikai sava uzdevuma veikšanai, nevis citiem mērķiem. Ciktāl pasūtījumi tiek apstrādāti, apstrāde notiek atbilstoši pasūtījumu apstrādes prasībām, kas noteiktas VDAR 28. pantā.
  • Papildus biļešu pasūtījumu apstrādei FlixMobility GmbH izmanto jūsu datus arī reklāmas nolūkos un tirgus un viedokļa izpētei, lai informētu jūs par jūsu interesēm pielāgotiem piedāvājumiem, izmantojot parasto pastu vai biļetenus. Šajā nolūkā saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu mēs vērtējam reklāmas, kas balstītas uz interesēm, pamatojoties uz likumīgām interesēm. Jūsu datu izmantošanu reklāmas nolūkos, tirgus un viedokļa izpēti un reklāmas punktu skaita noteikšanu jebkurā laikā var novērst, paziņojot un sūtot uz FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Minhene vai uz e-pastu data.protection@flixbus.com.
  • Maksājumu apstrādes kontekstā jūsu dati var tikt pārsūtīti šādiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem. Kredītkartes numurs vai cita bankas informācija netiek glabāta FlixMobility un tiek pārsūtīta tieši maksājumu pakalpojumu sniedzējam:
    • maksājumus apstrādā mūsu partneris Adyen BV, Simon Carmiggeltstraat 6 - 50, 1011 DJ Amsterdam. Lai novērstu un atklātu krāpšanu, mēs nosūtām jūsu IP adresi mūsu partnerim Adyen BV, Simon Carmiggeltstraat 6 - 50, 1011 DJ Amsterdam. Šajā kontekstā jūsu IP adresi glabā Adyen BV. Visi dati tiek pārsūtīti šifrētā veidā.
    • Ar kredītkaršu, Giropay un iDeal norēķinu metodēm rīkojas Heidelberger Payment GmbH, tās juridiskā adrese ir Gaisbergstr. 11-13, 69115 Heidelberg. Turklāt PAY.ON AG ar juridisko adresi Lucille-Grahn-Str. 37, 81675 Munich, ir kontakts ar maksājuma datiem. Heidelberger Payment GmbH ir maksājumu iestāde Maksājumu pakalpojumu uzraudzības likuma (Zahlungsdiensteaufsichtsgesetz [ZAG]) nozīmē un ir reģistrēta Federālajā finanšu uzraudzības iestādē (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht [BaFin]), Graurheindorfer Str. 108, 53117 Bonna (reģistrācijas numurs 122914).
    • Maksājuma veidu PayPal apstrādā PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, P.C.A., 5th Floor, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg. Papildinformāciju par PayPal datu aizsardzību varat atrast PayPal Datu aizsardzības deklarācijā.

1.3 Piekrišana saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu.

Ja izvēlaties tiešā debeta maksājuma veidu, saistībā ar biļetes pasūtīšanu jūs piekrītat pārsūtīt savus personiskos datus (vārdu, uzvārdu, adresi, dzimšanas datumu, e-pasta adresi un pašreizējos bankas konta datus) biļešu pasūtījumu identitātes un kredīta pārbaudei, kā arī līgumu noformēšanai uzņēmumam RatePAY GmbH, RatePAY GmbH, Schlüterstraße 39, 10629 Berlin. Lai to izdarītu, mēs norīkojam savu maksājuma pieprasījumu vietnei RatePAY. Visu informāciju varat atrast Papildu vispārējos pakalpojumu sniegšanas noteikumos un datu aizsardzības piezīmē par RatePAY maksājuma veidiem.

2.  Lietotāja pieteikšanās/Klienta konts

Jums ir iespēja izveidot pie mums personīgu klienta kontu. Klienta kontā, kas aizsargāta ar paroli, varat ērti pārvaldīt savas rezervācijas un saglabāt datus turpmākajiem ceļojumiem.

Laukus (*), kas atzīmēti kā obligāti un kuros ir personas dati, izmanto tikai lietotāja konta pārvaldībai un apstrādei. Sākotnēji ir nepieciešama tikai e-pasta adrese. Mēs pārbaudām jūsu identitāti ar to. Reģistrācijas laikā jūs varat brīvprātīgi ievadīt savu vārdu, adresi vai bankas konta informāciju.

Šie dati tiek izmantoti gan rēķiniem, gan automātiskas iepriekšējas aizpildīšanas funkcijai turpmākajās rezervācijās. Turklāt jūs varat arī brīvprātīgi saglabāt savu mobilā tālruņa numuru, lai sazinātos, ja kavējas vai mainās ceļojuma maršruts.

Ja esat piekritis šiem noteikumiem, funkcija “palikt pieteicies” jūsu terminālī saglabās pastāvīgus sīkfailus, kuri tiek izmantoti, lai nodrošinātu, ka nākamajos mūsu tīmekļa vietnes apmeklējumos jums nav jāpiesakās vēlreiz. Šī funkcija jums nav pieejama, ja esat deaktivizējis šāda veida sīkfailus, kas tiek saglabāti pārlūka iestatījumos.

Jūs jebkurā laikā varat atjaunināt vai izdzēst savu klienta kontu un attiecīgi arī saglabātos personiskos datus personīgajā klienta kontā.

Dzēšana neietekmē personas datus, kas nepieciešami likumīgiem glabāšanas periodiem līguma izpildei.

3.  Biļetens

E-pasta adrese/personas dati, kas apkopoti biļešu pasūtīšanas laikā, tiek izmantoti saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu saziņai ar jums (piemēram, pakalpojumu ziņojumi, sistēmas paziņojumi, e-pasts reģistrācijas apstiprināšanai, lietotāja konta informācijas nosūtīšanai, informācija par jūsu biļetēm un maršrutiem vai jūsu ceļojuma profiliem). 

Mēs arī izmantojam e-pasta adresi, kas iegūta saistībā ar rezervāciju vai ceļojumu saskaņā ar UWG (Negodīgas konkurences likums) 7. panta 3. punktu, lai regulāri nosūtītu jums pa e-pastu piedāvājumus produktiem no mūsu klāsta, kas ir līdzīgi jau iegādātajiem. Jūs jebkurā laikā varat vērsties pret jūsu e-pasta adreses izmantošanu, nosūtot ziņojumu uz unsubscribe@flixbus.com vai izmantojot biļetenu atcelšanas saiti. 

Ja reģistrējaties biļetenam, izmantojot mūsu reģistrācijas saiti, reģistrācija notiek ar jūsu atļauju saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunktu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt atļauju izmantot savu e-pasta adresi, rakstot uz unsubscribe@flixbus.com vai izmantojot biļetenu atcelšanas saiti.

4.  Datu drošība

Izmantojot tehniskus un organizatoriskus pasākumus, mēs aizsargājam lietotāju un savienoto sistēmu privātumu mūsu vietnē. Lai nodrošinātu drošu personas datu pārsūtīšanu, mēs izmantojam šifrēšanas protokolu TLS (RSA-2048 tiek izmantota kā pamatā esošā publiskās atslēgas infrastruktūras šifrēšanas metode). Šī procedūra tiek veiksmīgi izmantota visā tīmeklī. Tādējādi visi personas dati (vārds, adrese, maksājuma dati utt.) tiek šifrēti un tādējādi droši pārsūtīti internetā. Izmantojot simbolu (slēgtu piekaramo atslēgu) pārlūka apakšējā loga joslā, varat redzēt, ka atrodaties drošā vietā.

5.  Datu pārsūtīšana uz trešajām valstīm

Dati principā tiek apstrādāti Vācijā vai Eiropas Savienības valstīs. Ja noteiktos gadījumos tiek plānota apstrāde trešajās valstīs, apstrādi veic tikai tad, ja ES Komisija saskaņā ar VDAR 45. pantu vai pamatojoties uz standarta ES līguma noteikumiem ir noteikusi datu aizsardzības līmeņa piemērotību trešā valstī.
 

6.  Datu glabāšanas laiks

Mēs glabājam datus tik ilgi, cik tie ir nepieciešami attiecīgajiem apstrādes mērķiem (piemēram, līgumu noformēšanai, reklamēšanai), un par tirdzniecības un nodokļu tiesiskās ieturēšanas noteikumu izpildi saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunktu un Vācijas Komerckodeksa (Handelsgesetzbuch [HGB]) 257. panta 1. punktu un Nodokļu kodeksa (AO) 147. panta 2. punktu.


7.  Atbildīgās personas kontaktinformācija

Par personas datu apstrādi atbildīgā organizācija ir FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Munich, e-pasta adrese info@flixbus.co.uk, kuru pārstāv rīkotājdirektori André Schwämmlein, Arnd Schwierholz, Daniel Krauss un Jochen Engert.

8.  Tiesības uz informāciju un sūdzībām

Saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu jums ir tiesības uz bezmaksas informāciju par jūsu glabātajiem datiem un attiecīgā gadījumā tiesības uz labošanu, dzēšanu, apstrādes un datu pārnesamības ierobežošanu (VDAR 20. pants) un iebilst pret jūsu glabātajiem datiem. Par šādiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar FlixMobility GmbH, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Minhene vai rakstiet mums uz e-pastu data.protection@flixbus.com.       

Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru, sūtot e-pastu uz data.protection@flixbus.com.

Turklāt jums ir tiesības iesniegt sūdzības par datu aizsardzību uzraudzības aģentūrai, kas atbild par mums.

9. Sīkfailu izmantošana

Apmeklējot mūsu vietni, tiek saglabāta informācija sīkfailu formā (mazi teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammā). Tajā tiek saglabāta informācija par to, kā jūs izmantojat vietni (identifikācijas ID, apmeklējuma datums utt.). Izmantojot sīkfailus, mēs atvieglojam mūsu tiešsaistes piedāvājuma izmantošanu, izmantojot dažādas pakalpojumu funkcijas (piemēram, iepriekšējo apmeklējumu atpazīšanu), un tādējādi mēs varam labāk pielāgot interneta piedāvājumu jūsu vajadzībām. Jūs varat pārtraukt sīkfailu glabāšanu un izdzēst esošos sīkfailus, veicot atbilstošus iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Vairuma pārlūkprogrammu palīdzības funkcija norāda, kā veikt šos iestatījumus. Ja jūs nepieņemat sīkfailus, tas var ietekmēt interneta piedāvājuma pakalpojumu funkcijas. Tāpēc mēs iesakām sīkfailu funkciju atstāt ieslēgtu.

Turklāt mēs izmantojam trešo pušu sīkfailus retārgetinga un atkārtota mārketinga tehnoloģijām, lai optimizētu mūsu tīmekļa piedāvājumus, kā arī mārketinga mērķus, kas balstīti uz interesēm. Saglabātie pārlūkošanas paradumi tiek analizēti, izmantojot algoritmu, lai mērķtiecīgus, ar interesēm saistītus produktu ieteikumus reklāmas baneru vai sludinājumu veidā pēc tam varētu parādīt trešo pušu vietnēs. Bez attiecīgās personas skaidras piekrišanas pseidonimizētie lietotāju profili netiks apvienoti ar pseidonīma lietotāja personas datiem.

Visaptveroša informācija par to, kā to izdarīt daudzos pārlūkos, ir atrodama šādās vietnēs: youronlinechoices, Tīkla reklāmas iniciatīva (Network Advertising Initiative) un/vai Digitālās reklāmas alianse (Digital Advertising Alliance). Tur var atrast arī informāciju par to, kā izdzēst sīkfailus no datora, kā arī vispārīgu informāciju par sīkfailiem.

9.1 Tehniski nepieciešamās sīkdatnes

9.1.1 AB Tasty

Šī vietne izmanto arī tīmekļa analīzes pakalpojumu AB TASTY SAS AB Tasty, kas tiek izmantots A/B un vairāku mainīgo testiem. Šis pakalpojums izmanto sīkfailus, lai identificētu apmeklētāja pārlūkprogrammu un analizētu šīs vietnes izmantošanu. Sīkfaili neapkopo nekādus personas datus. Papildinformāciju par to, kā AB Tasty apstrādā jūsu datus, varat atrast vietnē https://www.abtasty.com/uk/terms-of-use/. Šajā lapā ir arī norādījumi, kā jebkurā laikā atspējot izsekošanu.

9.1.2 adjust

Šajā vietnē/lietotnē cita starpā tiek izmantota arī adjust GmbH (turpmāk – “adjust”) analīzes tehnoloģija “adjust”. adjust veic analīzi, izmantojot lietotāju IP un Mac adreses, tomēr tiek izmantotas tikai anonimizētā formā. Tas padara neiespējamu izdarīt secinājumus par fizisku personu. Izmantojot šo vietni/lietotni analīzes nolūkiem, jūs paziņojat, ka piekrītat savāktajiem anonimizētajiem datiem, kas tiek apstrādāti iepriekš aprakstītajā veidā un iepriekšminētajam mērķim. Jebkurā laikā varat iebilst pret datu vākšanu un glabāšanu, kam būs ietekme nākotnē. To dariet, noklikšķinot uz šīs saites: https://www.adjust.com/opt-out/

9.1.3 Adtriba

Šajā tīmekļa vietnē datu vākšanai un glabāšanai tiek izmantota tehnoloģija AdTriba GmbH – Beim Schlump 13a, 20144 Hamburga (https://www.adtriba.com/), ar kuras palīdzību tiek izveidoti lietojuma profili, izmantojot pseidonīmus. Šie lietojuma profili tiek izmantoti, lai analizētu apmeklētāju uzvedību, lai koncentrētos uz viņu vajadzībām un uzlabotu mūsu piedāvājumu. Šim nolūkam var izmantot sīkfailus. Tie ir mazi teksta faili, kas tiek saglabāti lokāli lapas apmeklētāja ierīcē un tādējādi ļauj mūsu vietnei tos atpazīt, kad tā atkal tiek apmeklēta. Bez atsevišķi izdotas skaidras piekrišanas pseidonimizētie lietošanas profili netiks apvienoti ar pseidonīma lietotāja personas datiem.

9.1.4 Tapad

Pārskati par dažādām lietotnēm un dažādām ierīcēm

Uzņēmums apkopo un pārskata vajadzībām izmanto dažādu lietotņu un vairāku ierīču informāciju. Izmantojot savu tehnoloģiju, tostarp dažādās lietotnēs un ierīcēs, uzņēmums neapkopo personu identificējošu informāciju (PII). Uzņēmums izmanto noteiktas metodes, lai tās izsekošanas tehnoloģija ļautu izsekot lietotājiem dažādās lietotnēs un ierīcēs, ieskaitot sīkfailu un ID sinhronizēšanu un līdzīgas darbības.

9.1.5 Snowplow

Šajā vietnē/lietotnē tiek izmantota Snowplow Opensource, Snowplow Analytics Limited (The Rome Building, 32-38 Scrutton Street, London, EC2A 4RQ, Apvienotā Karaliste) analīzes tehnoloģija. Izmantojot analīzes tehnoloģiju, mēs apkopojam statistikas datus par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Informācija, kuru jūsu pārlūkprogramma pārsūta, tiek apkopota un novērtēta šīs vietnes izmantošanas kontekstā. To veic sīkfailu tehnoloģija un pikseļi, kas ir iestrādāti katrā tīmekļa lapā. Šādā veidā savāktos datus izmanto, lai izveidotu lietojuma profilus, kas veido Web statistikas pamatu. Jūs varat novērst sīkfailu saglabāšanu datorā, izmantojot atbilstošu pārlūka programmatūras iestatījumu. Tomēr mēs atzīmējam, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas. Jūs varat arī neļaut FlixMobility vākt sīkfailu ģenerētus datus par jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, kā arī šo datu apstrādi FlixMobility, iebilstot pret šādu vākšanu un apstrādi, izmantojot šo saiti: data.protection@flixbus.com

9.1.6 Webtrekk

Vietņu statistiskai novērtēšanai mēs izmantojam Webtrekk GmbH tehnoloģijas, Robert-Koch-Platz 4, 10115 Berlin. Izmantojot Webtrekk pakalpojumus, mēs apkopojam statistikas informāciju par mūsu vietnes izmantošanu. Webtrekk GmbH ir sertificēts TÜV tīmekļa kontroles jomā. Jo īpaši tika pārbaudīta un sertificēta izsekošanas datu vākšana un apstrāde attiecībā uz datu aizsardzības atbilstību un datu drošību. Informācija, kuru jūsu pārlūkprogramma pārsūta, tiek apkopota un novērtēta šīs vietnes izmantošanas kontekstā. To veic sīkfailu tehnoloģija un pikseļi, kas ir iestrādāti katrā tīmekļa lapā. Visu laiku tiek izslēgta tieša atsauce uz cilvēkiem. Šādā veidā savāktos datus izmanto, lai izveidotu anonīmus lietotāju profilus, kas veido Web statistikas pamatu. Bez attiecīgās personas izteiktas piekrišanas dati, kas vākti, izmantojot Webtrekk tehnoloģiju, netiek izmantoti, lai personiski identificētu šīs tīmekļa vietnes lietotāju, un ar pseidonīma turētāja palīdzību tie nekad nav saistīti ar personas datiem.
Webtrekk atļauju datu vākšanai un glabāšanai var atsaukt jebkurā laikā, stājoties spēkā nākotnē. Lai iegūtu papildinformāciju par datu aizsardzību Webtrekk, lūdzu, apmeklējiet šo saiti: http://www.webtrekk.com/index/datenschutzerklaerung/opt-out.html.

9.1.7 Google AdWords

Lai optimizētu mūsu tīmekļa piedāvājumus, kā arī produktu ieteikumus, mēs izmantojam tehnoloģiju Google Limited („Google“) (Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Īrija, turpmāk - „Google“), lai izveidotu pseidonimizētus lietotāju profilus par pārlūkošanas paradumiem vietnes apmeklētāju mārketinga nolūkos. Šim nolūkam var izmantot sīkfailus, kas ļauj atpazīt interneta pārlūku pēc atkārtota apmeklējuma. Saglabātie pārlūkošanas paradumi tiek analizēti, izmantojot algoritmu, lai mērķtiecīgus, ar interesēm saistītus produktu ieteikumus reklāmas baneru vai sludinājumu veidā pēc tam varētu parādīt trešo personu vietnēs. Bez attiecīgās personas skaidras piekrišanas pseidonimizētie lietotāju profili netiks apvienoti ar pseidonīma lietotāja personas datiem. Pseidonimizētu lietotāju profilu izveide uz interesēm balstītai reklamēšanai/reklāmas preferencēm var tikt noraidīta jebkurā laikā, apmeklējot lapu https://www.google.com/settings/ads. Jūs varat atrast vairāk informācijas par reklamēšanu, kas saistīta ar interesēm, vietnē http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

9.1.8 Google Analytics

Šajā vietnē tiek izmantots Google Analytics, Google Inc. (turpmāk – “Google”) tīmekļa analīzes pakalpojums. Google Analytics izmanto “sīkfailus”, teksta failus, kas tiek glabāti jūsu datorā un ļauj analizēt vietnes izmantošanu. Turklāt šī vietne izmanto Google AMP Client ID API, lai, izmantojot Google Analytics, saistītu lietotāju aktivitātes ar AMP lapām ar tām, kas atrodas lapās, kas nav AMP. Šīs vietnes Google izsekošanas kodi izmanto funkciju “_anonymizeIp ()”. Tā rezultātā IP adrese Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomikas zonas līguma valstīs tiek apstrādāta tikai saīsināti, lai izslēgtu tiešu personisku atsauci. Pilnīga IP adrese uz Google serveriem ASV tiek pārsūtīta tikai izņēmuma gadījumos un tur tiek saīsināta. Šīs vietnes operatora vārdā Google izmanto šo informāciju, lai novērtētu jūsu šīs vietnes izmantošanu, izveidotu pārskatus par vietnes darbībām un vietņu operatoram sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietnes izmantošanu un internetu. IP adrese, kas no jūsu pārlūkprogrammas tiek pārsūtīta Google Analytics kontekstā, netiks saistīta ar citiem Google datiem. Jūs varat novērst sīkfailu saglabāšanu datorā, izmantojot atbilstošu pārlūka programmatūras iestatījumu. Tomēr mēs atzīmējam, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsiet pilnībā izmantot visas šīs vietnes funkcijas. Varat arī neatļaut Google reģistrēt sīkfailu ģenerētus datus par vietnes izmantošanu (ieskaitot IP adresi), kā arī šo datu apstrādi Google, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams caur šo saiti: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

9.2 Funkcionālās sīkdatnes

9.2.1 Hotjar

Lai uzlabotu jūsu lietotāju pieredzi mūsu interneta lapās, mēs izmantojam Hotjar (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Europe) programmatūru. Izmantojot programmatūru, mēs varam izmērīt un novērtēt lietotāju uzvedību (peles kustības, klikšķus, taustiņu spiedienus, ritināšanas augstumu utt.) mūsu vietnēs. Šim nolūkam lietotāju termināļos tiek ievietoti sīkfaili, un var tikt saglabāti tādi lietotāju dati kā pārlūkprogramma, operētājsistēma, lapā pavadītais laiks utt. Plašāku informāciju par datu apstrādi, ko veic Hotjar, varat atrast vietnē http://www.hotjar.com/privacy. Jūs varat iebilst pret Hotjar pakalpojumu izmantošanu vietnē https://www.hotjar.com/opt-out.

9.2.2 Google Optimize

Mūsu vietnē tiek izmantots tīmekļa analīzes un optimizācijas rīks “Google Optimize”, ko nodrošina Google LLC, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV (turpmāk — "Google Optimize"). Mēs izmantojam Google Optimize pakalpojumus savas tīmekļa vietnes pievilcības, satura un funkcionalitātes uzlabošanai, daļai lietotāju piedāvājot jaunas funkcijas un saturu un statistiski izvērtējot attiecīgās izmaiņas vietnes lietojumā. Google Optimize ir Google Analytics apakšpakalpojums (sk. sadaļu par Google Analytics).

Mūsu vietnes optimizēšanas un lietojuma analizēšanas nolūkā Google Optimize izmanto sīkdatnes. Šajās sīkdatnēs apkopotā informācija par mūsu vietnes lietojumu parasti tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV, kur tā tiek uzglabāta. Mēs izmantojam Google Optimize rīku ar aktivizētu IP anonimizāciju, tādējādi Google vispirms saīsina Eiropas Savienības dalībvalstīs un citās Eiropas Ekonomikas zonas līguma dalībvalstīs esošo lietotāju IP adreses. Pilna IP adrese tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un saīsināta tur tikai ārkārtas gadījumos. Google šo informāciju izmanto, lai analizētu mūsu vietnes lietojumu, sagatavotu optimizācijas testu un saistītu vietnes darbību pārskatus un nodrošinātu citus ar vietnes darbību un interneta lietojumu saistītus pakalpojumus.

Sīkdatņu uzglabāšanu var novērst, attiecīgi mainot sava interneta pārlūka iestatījumus. Datu par mūsu vietnē veikto darbību (tostarp IP adreses) apkopošanu un to nosūtīšanu Google, kā arī šo datu apstrādi Google pusē var novērst, lejupielādējot un uzstādot šajā saitē pieejamo pārlūka spraudni: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=. Plašāka informācija par datu apkopošanu un apstrādi Google ir pieejama Google konfidencialitātes politikā, kas ir pieejama http://www.google.com/policies/privacy.

9.3 Mārketinga sīkdatnes

9.3.1 Facebook pielāgotas mērķauditorijas

Šī vietne izmanto sociālā tīkla Facebook, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV Pielāgotās mērķauditorijas atkārtotas atlases sīkdatnes. Ar mērķauditorijas atkārtotas sīkdatnes palīdzību mūsu tīmekļa vietnes apmeklētājus ir iespējams izmantot kā Facebook reklāmu mērķa grupu. Šim nolūkam jūsu datorā tiek saglabāti Facebook sīkfaili. Lūdzu, skatiet Facebook datu aizsardzības (privātuma iestatījumu) noteikumus, lai iegūtu informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, kā arī turpmāku datu apstrādi un izmantošanu Facebook, kā arī savas privātuma iestatījumu iespējas vietnē https://facebook.com/policy.php un https://www.facebook.com/ads/settings. Jūs varat iebilst pret pielāgoto mērķauditoriju izmantošanu www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement vai lietotājiem ar Facebook kontu šeit.

10. Sociālie spraudņi

Mūsu vietne izmanto sociālo tīklu Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, USA, Twitter, Inc., 795 Folsom St., Suite 600 San Francisco, CA 94107, USA, Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, California, 94043, USA, Pinterest, Inc., 635 High Street, Palo Alto, CA, USA, un Instagram Inc., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, ASV sociālos spraudņus.

Spraudņi atrodas mūsu produktu lapā, un sākotnējā stāvoklī tie ir atspējoti. Ja jūs noklikšķināt uz atbilstošās pogas, jums tiek piedāvāts jaunā logā pierakstīties sociālā multivides nodrošinātājā. Šajā gadījumā datorā tiek ievietots sīkfails. Ja jūs noklikšķināsiet uz pogas vai nebūsiet pieteicies attiecīgajā sociālo mediju pakalpojumu sniedzējā, jūsu datorā netiks ievietots sīkfails.

Ja esat attiecīgā sociālā multivides pakalpojumu sniedzēja lietotājs un esat pieteicies un noklikšķināt uz pogas, šī informācija tiek nosūtīta uz jūsu profilu attiecīgajā sociālo mediju pakalpojumu sniedzējā. Ja jūs mijiedarbojaties ar spraudņiem, piemēram, Facebook nospiežot pogu Patīk vai nosūtot komentāru, atbilstošā informācija arī tiek pārsūtīta tieši no jūsu pārlūka uz sociālo tīklu un saglabāta tur. Lūdzu, skatiet šo pakalpojumu sniedzēju datu aizsardzības (privātuma iestatījumus) noteikumus, lai iegūtu informāciju par datu vākšanas mērķi un apjomu, kā arī par datu turpmāku apstrādi un izmantošanu, ko nodrošina pakalpojumu sniedzējs, kā arī par jūsu tiesībām un iestatīšanas iespējām jūsu privātuma aizsardzībai:

Mēs un Facebook esam kopīgi atbildīgi par Facebook lapas darbību, un mēs izmantojam anonīmus statistikas datus, ko nodrošina Facebook, pamatojoties uz 6. panta 1. punktu, skatīt VDAR mūsu Facebook lapas analīzei. Par šo datu vākšanu un apstrādi atbild Facebook. Sīkāka informācija par šo datu vākšanu un apstrādi, kā arī jūsu tiesībām attiecībā uz Facebook ir atrodama privātuma paziņojumā* mūsu Facebook lapā.

* bit.ly/FB-PrivacyPolicy-EN