Par FlixMobility

FlixMobility

Zaļa un vieda mobilitāte pasaules izpētei

FlixMobility ir jauns mobilitātes nodrošinātājs, kurš kopš 2013. gada ar FlixBus zīmolu ir mainījis veidu, kā miljoniem cilvēku Eiropā ceļo. Kā unikāls tehnoloģiju jaunuzņēmuma, e-komercijas platformas un transporta uzņēmuma apvienojums, FlixBus ātri kļuva par Eiropas lielāko starppilsētu autobusu tīklu, palīdzot vairāk nekā 100 miljoniem cilvēku sasniegt galamērķus. 2018. gadā darbību uzsāka FlixTrain , paplašinot pakalpojumu dzelzceļa nozarē. Lietotājam draudzīga rezervēšanas sistēma un plašs ikdienas maršrutu tīkls ļauj FlixMobility piedāvāt ceļotājiem iespēju izpētīt pasauli neatkarīgi no viņu budžeta. Mūsu zaļie autobusi un tālsatiksmes vilcieni atbilst augstākajiem drošības un vides standartiem, ļaujot mums piedāvāt ilgtspējīgu, ērtu un komfortablu alternatīvu privātajiem pārvietošanās līdzekļiem.

FlixTravel pieredze: mūsu ceļš uz panākumiem

Mūsu panākumus var saistīt ar tradicionālo autobusu braucienu digitalizāciju. Izmantojot tādus tehnoloģiskus jaunievedumus kā e-biļešu sistēma, FlixBus Aplikācija, bezmaksas Wi-Fi autobusā un GPS tiešsaistes izsekošana, mēs esam revolucionizējuši autobusu braucienu nozari. Izmantojot viedu tīkla plānošanu un dinamisku cenu pārvaldību, saviem klientiem varam nodrošināt labākos iespējamos piedāvājumus. FlixBus tīkls ir atkarīgs no ciešas sadarbības ar maziem un vidēja lieluma uzņēmumiem un bieži vien ģimenes uzņēmumiem (mūsu reģionālajiem autobusu partneriem), kuri atbilld par zaļo FlixBus autoparku. Tālsatiksmes FlixTrain vilcienu darbībai sadarbojamies ar veiksmīgākajiem privātajiem dzelzceļa operatoriem Eiropā. Izmantojot šīs partnerības, FlixMobility zīmolu inovācijas un jaunuzņēmuma gars satiekas ar tradicionālās nozares ilggadējo pieredzi.

No jaunuzņēmuma Vācijā līdz Nr. 1 Eiropā 

FlixMobility kā jaunuzņēmumu FlixBus Minhenē dibināja trīs jauni uzņēmēji, kuriem bija vīzija padarīt ilgtspējīgus autobusu ceļojumus gan ērtus, gan pieejamus. Oficiāli FlixBus darbību sāka 2013. gadā pēc autobusu tirgus ierobežojumu atcelšanas Vācijā un ātri vien kļuva par vadošo tālsatiksmes braucienu pakalpojumu sniedzēju valstī.

2015. gadā FlixBus uzsāka starptautiska mēroga paplašināšanos, izveidojot tālsatiksmes tīklus Francijā, Itālijā, Dānijā, Nīderlandē un Horvātijā, kā arī regulārus pārrobežu pārvadājumus uz Norvēģiju, Spāniju un Angliju. Mūsdienās pasažieri no visas pasaules var izmantot Eiropā lielākā tālsatiksmes autobusu pakalpojumu priekšrocības, kā arī jaunu vairāku transporta veidu pārvadājumu iespējas. Starptautiskā 1000 darbinieku komanda Minhenē, Berlīnē, Parīzē, Milānā, Zagrebā, Stokholmā, Amsterdamā, Orhūsā, Prāgā, Budapeštā, Losandželosā, Bukarestē, Madridē un Varšavā, kā arī tūkstošiem mūsu partneru autobusu vadītāju un vilcienu operatoru visā Eiropā, ir zaļās mobilitātes nodrošinātāja stiprā aizmugure. Ikviens darbinieks katru dienu ar savu ieguldījumu padara FlixBus par Eiropas vadošo mobilitātes nodrošinātāju. Vai jūsos mājo dzinulis un atdeve, kas palīdzētu mums izveidot labāko mobilitātes zīmolu Eiropā un ārpus tās? Apmeklējiet vakanču lapu; priecāsimies saņemt no jums kādu ziņu.

FlixFakti

Kopš darbības uzsākšanas apkalpoti 100 miljoni klientu

Kopā ar mums braucienos jau ir devušies 100 miljoni pasažieru, 2017. gadā vien 40 miljoni.

3,000+ galamērķi, 40+ valstīs

FlixBus ir tiešie braucieni uz 3,000+ galamērķiem 40+ valstīs, un to skaits gandrīz katru dienu pieaug.

400,000+ tiešie braucieni dienā

Mēs savienojam pilsētas ar 400,000+ braucieniem — bieži vien izbraucot ik pēc 30 minūtēm.

Dibinātāji

Andrē Švemleins (André Schwämmlein)

Andrē Švemleins (André Schwämmlein)

Andrē ir atbildīgs par starptautiskajām operācijām un paplašināšanos. 2009. gada viņš kopā ar Johenu apmainījās ar idejām un apsprieda, kādas iespējas varētu sniegt ierobežojumu atcelšana tirgū. Viņam kā alternatīvu mobilitātes koncepciju cienītājam nepieder automašīna, un uz biroju viņš dodas ar velosipēdu.

Johens Engerts (Jochen Engert)

Johens Engerts (Jochen Engert)

Johena pārziņā ir korporatīvā attīstība un cilvēkresursi. Pirms FlixBus dibināšanas viņš un Andrē apceļoja pasauli kā stratēģiju konsultanti. Studiju laikā viņš organizēja slēpošanas autobusu braucienus uz Alpiem, kas bija viņa pirmā saskarsme ar šo nozari.

Daniels Krauss (Daniel Krauss)

Daniels Krauss (Daniel Krauss)

Daniels rūpējas par IT, mobilo risinājumu un programmatūras izstrādi. Studiju laikā viņš kopā ar skolasbiedru Andrē nodibināja veiksmīgu IT jaunuzņēmumu. Galu galā viņš upurēja savu ilggadējo darbu Microsoft — un savu automašīnu —, lai izveidotu Eiropā lielāko tālsatiksmes autobusu pakalpojumu sniedzēju.