Drošība mūsu autobusos

Droši ceļojumi pa Eiropu ar FlixBus

Autobusi ir drošākais transporta veids uz ceļa. Saskaņā ar Statistikas federālā biroja datiem, drošākais veids, kā pārvietoties pa Eiropas ceļiem, ir ceļošana ar autobusu. Izmantojot FlixBus, vienmēr droši sasniegsiet galamērķī, jo drošība katrā autobusā mums ir pirmajā vietā. Drošība mums ir pirmajā vietā: zaļie autobusi atbilst visaugstākajiem drošības standartiem, un autovadītāji ir apmācīti, izmantojot jaunākās metodes. Izvēlieties vēlamo braucienu ar autobusu no mūsu plašā Eiropas maršrutu tīkla un izbaudiet ceļošanu pa Eiropu ar drošāko mūsdienu transporta līdzekli. Mūsu maršrutu tīklā pārskatāmā veidā ir redzami autobusu maršruti visā Eiropā.

Gan autobusos, gan arī autovadītāju apmācībai izmantojam aktuālākās drošības funkcijas.

FlixBus autovadītāji droši nogādās jūs galamērķī — gan dienā, gan naktī

Mūsu autovadītāji jūs droši nogādās galamērķī. Visi autovadītāji ir pilnībā apmācīti un regulāri saņem drošības apmācību, kas nozīmē, ka viņi ir vienmēr gatavi tikt galā ar visām iespējamām satiksmes un ceļa problēmām. Izmantojot skaidri noteiktus braukšanas laikus un atpūtas pārtraukumus, mēs tiecamies nodrošināt, ka jūsu autobusa vadītājs  vienmēr uzmanību pievērš tikai ceļam.  Izmantojot GPS izsekošanu, varam pārbaudīt braukšanas un atpūtas periodus un visu laiku redzēt mūsu autobusu atrašanās vietu. FlixBus nakts braucienus apkalpo divu cilvēku ekipāža, un autovadītāji regulāri mainās. Arī šos braucienus apkalpojošie vadītāji ir apguvuši īpašu apmācību darbam nakts laikā. Pat ja autobusa brauciens ir viens no mūsu garākajiem tiešajiem braucieniem, drošība vienmēr mums un mūsu autovadītājiem ir pirmajā vietā.

Piesprādzējieties un aiziet!

Protams, katrs pasažieris vienmēr palīdz rūpēties par drošību autobusā. Atrodoties autobusā, drošības jostu piespreādzēšana ir obligāta. Domājot par mūsu mazāko pasažieru drošību, ir pieejami vecumam atbilstošas pārvietošanās iespējas, lai bērni varētu ceļot droši. Mēs lūdzam jūs pārliecināties, ka visa brauciena laikā aizsprādzēta ir ne tikai jūsu drošības josta, bet arī bērna (piemērotā bērna sēdeklītī). Jūsu drošība ir mūsu galvenā prioritāte, izmantojot FlixBus, varat ceļot pa Eiropu droši. Iekāpjot kādā no mūsu autobusiem, redzēsiet drošības pasākumus un procedūras savām acīm. Tāpēc nevilcinieties, rezervējiet savu biļeti jau šodien!