Ja, piekļūstot šai vietnei, rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +49 30 300 137 300 vai vērsieties pie uzņēmuma FlixBus, izmantojot Google Assistant aplikāciju.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobusu partneri

FlixBus autobusu partneri — tiešas partnerattiecības

Vai esat aizrautīgs un tradicionāls autobusu operators, kas meklē iespēju iekļūt tālsatiksmes autobusu tirgū ar uzticama partnera palīdzību, ievērojot vienlīdzīgus noteikumus? FlixBus ir valsts mērogā pazīstams virszīmols un Vācijas produktīvākais tālsatiksmes autobusu tīkls, kuram ir visas nepieciešamās zināšanas, spēcīga mārketinga un pārdošanas platforma un inovatīva biļešu sistēma. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju par autobusu partneru sadarbības modeli.

Kā sazināties ar mums

Kamila Zalewska - Biznesa attīstības vadītāja

Kamila Zalewska

Biznesa attīstības vadītāja

Mūsu autobusu partneru tīkls — mēs paļaujamies uz mūsu spēcīgajiem uzņēmējdarbības partneriem

Autobusu partneri

Tālsatiksmes autobusu pakalpojumu sniedzēju FlixBus veido nozares prestižāko uzņēmumu tīkls. Izmantojot autoparku, ko veido vairāk nekā 3000 autobusu, un pielietojot gadu desmitiem ilgu darbības pieredzi autobusu nozarē, mūsu autobusu partneri nodrošina visaugstākos kvalitātes un drošības standartus. Daudzi tradicionālie uzņēmumi visā Eiropā ir uzticami operatīvās uzņēmējdarbības partneri, ļaujot nepārtraukti un sekmīgi attīstīt mūsu Eiropas tālsatiksmes autobusu tīklu.