Ceļojumu aģentūras un biļešu tirdzniecības vietas

Lai reģistrētos kā aģentūra, lūdzu, rakstiet mums uz e-pasta adresi salespartner@flixbus.com , norādot savu kontaktinformāciju. Mēs nosūtīsim visu informāciju, lai varētu saņemt jūsu akreditācijas datus un sākt mūsu biļešu tirdzniecību.

Ceļojumu biroji un aģentūras — mūsu vietējie izplatītāji

Sadarbojoties ar mūsu vietējiem izplatītājiem, mēs piedāvājam klientiem maksimālu elastību, nodrošinot personalizētu biļešu rezervāciju tiešā viņu apkārtnē. Daudzas ceļojumu aģentūras un biļešu tirdzniecības vietas visā Eiropā pieņem mūsu piedāvājumu un kļūst par pastāvīgiem izplatīšanas kanāliem mūsu pasažieriem. Vai vēlaties sadarboties ar Vācijā vadošo tālsatiksmes autobusu uzņēmumu? Kļūstiet par FlixBus vietējo izplatītāju. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mūsu aģentūru apkalpošanas centru.
Visi mūsu biļešu mazumtirgotāji ir atrodami mūsu ceļojumu aģentūru meklētājā, kurā klienti var saņemt informāciju par visiem mūsu biļešu izplatītājiem.

Sadarbība ar FlixBus izplatīšanas jomā — caurredzamas un taisnīgas komisijas maksas

Mūsu sadarbība ir vienkārša un tieša: mūsu atsevišķo darbības sektoru dēļ, piedāvājam biļešu tirdzniecības vietām tiešu piekļuvi FlixBus. FlixBus biļešu tirdzniecības vietas veic tās darbības, kuras veiktu mūsu tiešsaistes veikalu izmantojošie klienti. Viņi izvēlas piemēroto autobusa maršrutu un pēc tam nosūta iegādāto biļeti klientam izdrukas veidā vai elektroniski pa e-pastu. Pēc tam darījums starp klientu un biļešu tirdzniecības vietu ir pabeigts; reģistrēto maksājumu un komisijas maksu atskaitīšana pēc tam tiek veikta tieši integrētajā aizmugursistēmā.

Pievilcīgs komisijas maksu modelis ir ideāls pamats biļešu tirdzniecības vietu sadarbībai ar mums. FlixBus iestājas par pārredzamību un godīgumu attiecībā uz biļešu cenām un komisijas maksām. Turklāt mūsu biļešu tirdzniecības vietām mēs piedāvājam iespēju apvienot mūsu zemo cenu autobusu braucienus ceļojumu paketēs.

Kontaktinformācija

E-pasts: salespartner@flixbus.com