Ceļojiet droši ar FlixBus

FlixBus jūsu drošība un labklājība ir ārkārtīgi svarīga. Mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka ikviens pasažieris var ceļot droši, bet mums ir nepieciešama arī jūsu palīdzība! Lūk, daži ieteikumi, ko varat darīt, lai pasargātu sevi un citus.

  • Ja jūtaties slims, lūdzu, neceļojiet. Ja jums ir jāklepo vai jāšķauda, aizsedziet muti un degunu ar elkoņa locītavu vai salveti.

  • Nesteidzieties iekāpjot un ievērojiet drošu distanci no citiem.

  • Pirms ceļojuma rezervēšanas iepazīstieties ar vietējo veselības aizsardzības iestāžu un valdības jaunākajiem ieteikumiem un noteikumiem, kā arī tiem, kas ir spēkā vietās, kurās nokļūsiet ceļojuma ietvaros. Ja jūs šķērsojat starptautiskas robežas, pārliecinieties, ka jums ir visi nepieciešamie dokumenti un ievērojiet katrā valstī spēkā esošos noteikumus.

  • Tualetēs nodrošinām ziepes, taču iesakām paņemt līdzi arī savu roku dezinfekcijas līdzekli.

  • Jūs varat reģistrēties, izmantojot mūsu QR kodu skeneri vai norādot savu vārdu, tādējādi nav nepieciešams nekam pieskarties.

Ja notiek izmaiņas plānotajā ceļojumā, nesatraucieties — mēs jūs informēsim, nosūtot SMS, paziņojumu lietotnē vai e-pastu. Un, ja jums nepieciešama palīdzība, mūsu klientu atbalsta komanda ir jūsu rīcībā. Ja jums ir nepieciešams mainīt savus plānus, nekādu problēmu — vienkārši dodieties šeit.