Inovāciju partneri

FlixBus — mēs apvienojam pieredzi ar inovācijām

FlixBus ir nacionāls tālsatiksmes autobusu pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno dažādu dalībnieku pamata kompetences un zināšanas. Daudzu gadu pieredze, kvalitāte un tradīcijas iet roku rokā ar inovatīvu uzņēmējdarbību.

Šī unikālā, visu Vāciju aptverošā sadarbība ir padarījusi FlixBus par vienu no vadošajiem tālsatiksmes autobusu tirgus dalībniekiem, nodrošinot uzņēmumam ilgtspējīgas konkurences priekšrocības. Īsā laikā mēs esam spējuši izveidot preču zīmi “FlixBus” un piedāvāt tālsatiksmes autobusus kā jaunu alternatīvu tālsatiksmes pasažieru pārvadājumiem Vācijā un Eiropā. Tādējādi FlixBus sadarbojas ar atzītiem partneriem tādās jomās kā ekonomika, zinātne un tehnoloģijas.

FlixBus — mobilā infrastruktūra uz veiktspēju balstītam autobusu tīklam

FlixBus tālsatiksmes autobusu pakalpojums ir balstīts uz saprotamu maršrutu tīklu, kura pamatā ir inovatīva un uz veiktspēju balstīta biļešu pārdošanas un rezervēšanas sistēma. Šī mobilā tehnoloģija ir izstrādāta īpaši FlixBus un ir unikāla uzņēmumam. Tās izstrādes laikā mūsu IT darba grupa saņēma atbalstu no starptautiskiem aparatūras un programmatūras ekspertiem, lai nodrošinātu vēl vairāk inovāciju.

 

Microsoft BizSpark
Entrepreneurship LMU
Atmosfair
moovel
Bus & Coach Smart Move
Salesforce